Zugdeichsel 162VB-2 mit Zwischenstück (811939)

Tekening voor ALKO ETI 811939

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1651327 Zwischenstück 161VB-2 feuer-vz 700 mit Typenschild 1
1 1651328 Zwischenstück 161VB-2 feuer-vz 600 mit Typenschild 1
1 1651329 Zwischenstück 161VB-2 feuer-vz 400 mit Typenschild 1
2 706013 6kt-Mutter M16 DIN 985-10 1
3 706321 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 10.9 1
4 1335490 Steuerstange Bearbeitet 161/251VB-2 700 1
4 1335501 Steuerstange Bearbeitet 161/251VB-2 600 1
4 1335502 Steuerstange Bearbeitet 161/251VB-2 400 1
5 706322 6kt-Schraube M16x120 DIN 931 10.9 1
6 705383 6kt-Mutter M8 DIN 985-8 1
7 706299 Scheibe 8 DIN 1440 1
8 1310628 Hülse Ø12,0x1,8 x57 1
9 ETK0022 Deichselprofil 1
10 1210617 Auflagebock kpl. Profil 80x140 1
11 372770 Buchse 1
12 702300 Sprengring A14 DIN 7993-1.4310 1
13 1310627 Hülse Ø12,0x1,8 x16 1
14 375102 Sicherungsscheibe SW 27 1
15 705497 6kt-Schraube M8X100 DIN 931 8.8 1
16 366441 Gasfeder GF14-231000-2200 1
17 702704 Blindniet A6,4x12,0 ST/ST DIN 7337 1
18 2024040002 Feststellknebel M20x1,5 1
19 706514 Scheibe S 25x36x2,0 DIN 988 1
20 1302290 Druckfeder 1
21 701921 Gleitlager GLY PG 353920 A 1
22 1302289 Kunststoffbuchse 1
23 604103 Federstecker mit Kette 1
24 374614 Hebel geschweißt 1
25 706333 Splint 3,2x25 DIN 94 1
26 706452 Scheibe 10 DIN 1440 1
27 706446 Bolzen B10 H11x30X26 DIN 1434 1
28 1807727 Umlenkhebel Montiert 161VB-2 1
29 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
30 374170 Seilzug 400 Ø6 1
30 374187 Seilzug 600 Ø6 1
30 1335334 Seilzug 700 Ø6 1
31 1302470 Distanzrolle 1
32 1302463 Umlenkhebel Montiert 1
33 1362413 Scheibe Nord-Lock NL20-53074 1
34 706302 6kt-Schraube M20x50 DIN 933 8.8 1
35 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
36 706300 Scheibe 12 DIN 1440 1
37 1658891 Lagerschraube M20x1,5x318 Ø19 1
38 294092 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
39 209534 Abreisseil 1600 mm Lang 1
40 ETK0006 Gestänge: Bitte Länge und Durchmesser Angeben 1
41 2088890006 Kugelmutter M10 35 mm Lang 1
42 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
43 354285 Gelenkkopf M10 1
44 706297 Bolzen B 8 H11x22X19 DIN 1434 1
45 705488 Splint 2x16 DIN 94 1
46 1302390 Buchse Distanz 79,5 mm lang 1
46 1366967 Buchse Distanz 81,5 mm lang 1
47 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
48 1302706 Scheibe 30,5x38x6 1
49 706292 Federscheibe B 16 DIN 137 1
50 1302389 Distanzbuchse 1
51 365428 Lagerbuchse 1
52 368469 Schutzkappe Nippel 1
53 625761 Bolzen 2
54 1807631 Lappen 2
55 706336 Sicherung SL 10 SXN 08 2

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...