Auflaufeinrichtung V 161S (811634)

Tekening voor ALKO ETI 811634

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 357419 Zugöse DIN Ø40 161/251S 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 4
3 705545 6kt-Schraube M12x60 DIN 931 8.8 2
4 1540147 Faltenbalg Ø50 1
5 366356 Faltenbalg 1
6 1210131 Set AE Gleit-Bund-Buchse 1
7 371372 Dämpfungsring Gummi 1
8 571875 Zugrohr geschweißt 161/251S 1
9 370558 Stossdämpfer 161S 1
10 581699 Anschlagplatte 1
11 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 1
12 ETK0005 Gehäuse 1
13 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
14 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
15 380310 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
15 380468 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
16 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
17 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
18 242379 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
19 2170110608 Zugbügel 1
20 2075020601 Federzylinder kpl. 1
21 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
22 2076810609 Bolzen Halbrund 1
23 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
24 2077710503 Lagerschraube M12x100 Ø16 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...