Radbremse EURO1 2361 Antriebsachse (811603)

Tekening voor ALKO ETI 811603

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 606042 Bremstrommel 112x5 M12x1,5 für Antrieb 1
2 1367117 Antriebswelle komplett 1
4 247281 Bowdenzug COMPACT 350/546 lang PROFI LONG LIFE 1
4 247282 Bowdenzug COMPACT 530/726 lang PROFI LONG LIFE 1
4 247283 Bowdenzug COMPACT 770/966 lang PROFI LONG LIFE 1
4 247284 Bowdenzug COMPACT 890/1086 lang PROFI LONG LIFE 1
4 247285 Bowdenzug COMPACT 1020/1216 lang PROFI LONG LIFE 1
4 247286 Bowdenzug COMPACT 1130/1326 lang PROFI LONG LIFE 1
5 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
6 1213890 ET-Set Achse 2360/2361 1
7 571510 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 1
8 2082000007 Zugfeder 1
9 2088800003 Druckfeder 1
10 2187370003 Zugfeder 1
11 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
11 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
12 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
13 368651 Lagerbolzen 1
14 21873708 Nachstelleinheit Radbremse 1
15 368361 Druckbügel 1
16 368405 Blattfeder 1
17 2382610002 Abdeckblech 1
18 373245 Stopfen RAL6002 1
19 371389 Schutzkappe 1
20 371387 Schale Bowdenzugeinhänung 1
21 701230 Kegelrollenlager LM 501349/310 1
22 700779 Wellendichtring AS 55x75x8 DIN 3760-NB 1
23 700261 Kegelrollenlager 32007 xDIN 720 1
24 1367127 Scheibe Ø50 1
25 706506 Kronenmutter M30X1,5 DIN 937 1
26 705895 Wellendichtring TC 27x42x10 DIN 3760-NBR 1
27 1367121 Abdeckung 1
28 705893 Zylinderschraube M4x25 DIN 84 A2-70 1
29 705894 Schraube G1/4"x12 nach Zeichnung 2
30 705897 Senkschraube M 6x10 DIN 963 A2-70 1
31 700166 Spannhülse 6x40 DIN 1481 1
32 1338784 Radschraube Kugel M12x1,5x35 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...