Seilwinde Typ 501A (811325)

Tekening voor ALKO ETI 811325

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0015 Kein Ersatzteil 1
2 352439 Lagerbuchse 351/501 2
3 352432 6kt-Schraube M12x106 1
4 352507 Seiltrommel kpl. 501 1
5 706437 Sicherungsmutter BIW M12 1
6 706416 Flachrundschraube M 6x16 DIN 603 8.8 1
7 352015 Seilklemme 1
8 705480 6kt-Mutter M6 DIN 934-8 1
9 352078 Kurbelaufnahme kpl. 500/501 1
10 352270 Sperrrad 1
11 352228 Bremsscheibe kpl. 2
12 352080 Antriebsachse gelötet 1
13 700811 Kerbstift 5x20 ISO8740 VZ 1
14 352110 Stahlscheibe 0,5 mm 1
15 701001 Sicherungsring 14x1 DIN 471 VZ 1
16 706004 6kt-Schraube M10x125 DIN 931 8.8 1
17 352504 Rohr ersetzt durch 352932 1
18 352084 Distanzhülse 1
19 352271 Sperrklinke 1
20 352232 Federhalterblech 1
21 352299 Druckfeder 1
22 706435 Sicherungsmutter BIW M10 1
23 690541 Kurbel kpl. Typ 501A 1
24 690542 Kurbelmutter 1
25 690552 Lagerschraube M10x30 vz 1
26 589123 Schraube DUO-TAPTITE M6x25-C 1
27 352447 Getriebeverkleidung 501 1
28 352477 Abdeckkappe Ø28 1
29 352446 Abdeckung Hinten 1
30 589122 Schraube DUO-TAPTITE M6x16-C 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige