Auflaufeinrichtung V 250S/1 (811271)

Tekening voor ALKO ETI 811271

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 690209 Stossdämpfer 250S/1 1
3 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
4 607133 Faltenbalg SAFETY-verpackt 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
7 353943 Bundbuchse 1
8 357242 Distanzbuchse 1
9 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 1
10 ETK0002 Gehäuse 1
11 647106 Zugrohr geschweißt 1
12 353942 Gleitlagerbuchse 1
13 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
14 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
15 690215 Umlenkhebel kpl. iH=100:28 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
17 581553 Buchse 1
18 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
19 220096 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S-161R 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705437 6kt-Schraube M14x90 DIN 931 8.8 1
22 581698 Anschlagplatte 1
23 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
24 703078 Spannhülse 14x50 DIN 1481 A3C 1
25 703079 Linsenblechschraube ST4,2X32 -C-H DIN 7981 A3C 1
26 293020 Klemmschelle Ø48 161/251 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige