Auflaufeinrichtung VKT 70 161S Stossdämpfer verstärkt (807007)

Tekening voor ALKO ETI 807007

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 357419 Zugöse DIN Ø40 161/251S 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 3
3 705545 6kt-Schraube M12x60 DIN 931 8.8 2
4 1540147 Faltenbalg Ø50 1
5 366356 Faltenbalg 1
6 1210131 Set AE Gleit-Bund-Buchse 1
7 371372 Dämpfungsring Gummi 1
8 571875 Zugrohr geschweißt 161/251S 1
9 370561 Stossdämpfer 251S 1
10 706437 Sicherungsmutter BIW M12 1
11 625660 Distanzbuchse 27mm lang 1
12 581699 Anschlagplatte 1
13 ETK0005 Gehäuse 1
14 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
15 705420 6kt-Schraube M12x110 DIN 931 8.8 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
17 380265 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
18 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
19 220096 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S-161R 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige