Auflaufeinrichtung ZAAQ 2,0-3 (827006)

Tekening voor ALKO ETI 827006

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1861585 Kugelkupplung WW 220-RB 1
1 ETK0139 Montageteile Pos.3,5,6,9 1
2 1860798 Kugelkupplung WW 30-D3-1212 1
2 ETK0175 Montageteile Pos.3,5,7,8,9 1
3 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
5 4016942 Scheibe Ø25_13 F.R25,0 T=4 1
6 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 1
7 706358 6kt-Schraube M12x80 DIN 931 10.9 1
8 706866 6kt-Schraube M12x85 DIN 931 10.9 1
9 4015594 Faltenbalg Blau Ø-Außen=95x150 ZAF-2 1
10 4018531 Halbrundniet 1
11 4019275 Umlenkhebel 1
12 4017547 Handbremshebel komplett 1
13 4018293 Handgriff 1
14 4018021 Abreissseil 1
15 706325 6kt-Schraube M12x100 DIN 931 10.9 1
16 4014960 Bolzen 1
17 706908 Gabelkopf 10x40 DIN 71752 nach Zeichnung 1
18 4018315 Sicherung SL 10SXN 08 1
19 4018577 Kegelschmiernippel 2
20 4016937 Dämpfungsring Ø60,82_50,16 T=5,33 1
21 4018118 Zugstange 1
22 4014934 Stoßdämpfer 1
23 4015170 Lager für ZAF 1,5-2_2,0-2 1
24 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
25 4018472 Sicherungsscheibe 1
26 4014950 Sicherungsscheibe 1
27 4018077 Federspeicher 1
28 706972 Sicherung 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...