Auflaufeinrichtung V PROFI 3000 AKS3004 (811995)

Tekening voor ALKO ETI 811995

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1225158 AKS3004 verpackt GA3000 1
2 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
3 692034 Schraube M12X78 nach Zeichnung 1
4 706437 Sicherungsmutter BIW M12 1
5 1565356 Scheibe 13x30x4 nach Zeichnung 1
6 645708 Feststellknebel mit Gelenk M14/Ø48 1
7 366356 Faltenbalg 1
8 371372 Dämpfungsring Gummi 1
9 1352325 Zugrohr geschweißt 1
10 707262 Spannstift 12x48 ISO 8748-ST nach Zeichnung 1
12 1217089 Stossdämpfer AE 3000 1
13 705693 6kt-Mutter M14 DIN 985-10 1
14 704622 Scheibe A 15 DIN 125-ST DAC 1
15 692258 Anschlagplatte 1
16 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
17 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
18 ETK0005 Gehäuse 1
19 706090 6kt-Schraube M10x20 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
20 706039 6kt-Schraube M14x110 DIN 931 8.8 1
21 372416 Verschlusstopfen 1
22 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
23 692687 Hebel geschweißt 1
24 692648 Federbügel kpl. 1
25 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
26 692237 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
26 692711 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
26 692712 Umlenkhebel kpl. iH=90:33,5 1
27 692236 Handbremshebel inkl. Abreißseil PROFI 1
28 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
29 1225358 ET-Set Faltenbalg Handbremshebel PROFI AE 1
30 692645 Buchse 1
31 706089 6kt-Schraube M8x16 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
32 1351203 Montagegruppe Klemmschelle kpl. Profi-AE 1
33 706004 6kt-Schraube M10x125 DIN 931 8.8 1
34 694937 Klemmschelle M14 Profi-AE 1
35 694513 Feststellknebel M14 1
36 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
37 1351118 Montagegruppe Klemmschelle kpl. Profi-AE 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige