Auflaufeinrichtung V PROFI 3500 Zugrohr drehbar Rohr 60x8 (811914)

Tekening voor ALKO ETI 811914

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 21726605 Faltenbalg 1
2 2172660003 Dämpfungsgummi 1
3 1351418 Zugrohr geschweißt Profi 3500 Drehbar 1
4 704408 Spannhülse 12x48 nach Zeichnung 1
5 704407 Spannhülse 7x48 nach Zeichnung 1
6 1217090 Stossdämpfer AE 3500 1
7 706354 6kt-Schraube M14x100 DIN 931 10.9 1
8 692278 Anschlagplatte 1
9 ETK0005 Gehäuse 1
10 706090 6kt-Schraube M10x20 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
11 705490 Scheibe A 15 DIN 125-ST 1
12 706353 6kt-Schraube M14x140 DIN 931 8.8 1
13 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
14 372416 Verschlusstopfen 1
15 692687 Hebel geschweißt 1
16 692648 Federbügel kpl. 1
17 692268 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
18 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
19 692236 Handbremshebel inkl. Abreißseil PROFI 1
20 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
21 692645 Buchse 1
22 706089 6kt-Schraube M8x16 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
23 1225358 ET-Set Faltenbalg Handbremshebel PROFI AE 1
24 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
25 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...