Auflaufeinrichtung V 90S/3 AKS1300 (811910)

Tekening voor ALKO ETI 811910

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1225288 AKS1300 verpacktGA1360 RAL3000 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
3 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 1
4 584883 Montagebolzen 34 mm 1
4 584884 Montagebolzen 48 mm 1
5 372462 Distanzbügel Ø45 1
5 690841 Distanzbügel Ø35/50 1
6 603392 Rundkopfschraube M12x75 nach Zeichnung 1
7 695644 Klemmfeder 1
8 2073890210 Faltenbalg 1
9 1210678 Set Gleit-/Bund-Buchse 1
10 2072410207 Dämpfungsgummi 1
11 625626 Zugrohr geschweißt 90 S/3 1
12 359987 Stossdämpfer 90S/1/S2/S3 1
13 706312 6kt-Schraube M10x50 DIN 931 8.8 1
14 625627 Anschlagplatte 1
15 706435 Sicherungsmutter BIW M10 1
16 ETK0005 Gehäuse 1
17 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
18 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
19 354238 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
20 702819 Scheibe 17 DIN 433 VZ 1
21 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
22 2075020601 Federzylinder kpl. 1
23 1352259 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
24 625642 Lagerschraube M12x89 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...