Auflaufeinrichtung V H14 (811888)

Tekening voor ALKO ETI 811888

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1225158 AKS3004 verpackt GA3000 1
2 1224655 Kugelkupplung AK301 mit Montageteile 1
3 1731444 Kugelkupplung AK270 mit Montageteile 1
4 1224110 Zugöse Frankreich Ø68 mit Schraubmaterial vz 1
4 1225076 Zugöse Schweden mit Schraubmaterial Ausf. A 1
4 1224111 Zugöse NATO Ø76 mit Schraubmaterial vz 1
4 1730612 Zugöse Ø50 mit Schraubmaterial vz 1
4 1224109 Zugöse England Ø50 mit Schraubmaterial vz 1
4 1224108 Zugöse Italien Ø45 mit Schraubmaterial vz 1
4 1224107 Zugöse England Ø40 mit Schraubmaterial vz 1
4 1224106 Zugöse England Ø30 mit Schraubmaterial vz 1
4 1213350 Zugöse Ø40 mit Schraubmaterial vz 1
5 1356010 Halteplatte Handbremshebel 1
6 1356007 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
7 1356034 Abreisseil 920 mm Lang Karabiner-Ring 1
8 706437 Sicherungsmutter BIW M12 1
9 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
10 692034 Schraube M12X78 nach Zeichnung 1
11 706723 Schraube UNF-0.625" x3.00"-HT 1
12 705442 6kt-Schraube M12x85 DIN 931 8.8 1
13 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
14 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
15 1356006 Federspeicher montiert RTB-3500-B-New 1
16 705422 6kt-Schraube M12x80 DIN 931 8.8 1
17 693394 Soft-Dock Schwarz 1
18 706080 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 10.9 1
19 185004915 Faltenbalg H09-H26/EH09-EH27 1
20 701422 Kabelbinder 360x4,8 Schwarz 1
21 ETK0005 Gehäuse 1
22 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
23 185062215 Stop-Reverse Baugruppe HU3 1
24 185066715 Set-AE HU3-Befestigung+Griff+Bedienanleitung 1
25 706724 Selflock Mutter UNF-0.625"THIN 1
26 371372 Dämpfungsring Gummi 1
27 1356274 Zugrohr geschweißt 1
28 1356318 Zugrohr geschweißt 1
29 1356124 Stossdämpfer montiert 1
30 705421 6kt-Schraube M12x100 DIN 931 8.8 1
31 1356106 Distanzbuchse 1
32 706741 Selflock Mutter M12x1.75-HAT 1
33 1356107 Umlenkhebel kpl. 1
34 647924 Distanzbuchse 1
35 1356212 Umlenkhebel kpl. 1
36 1806647 Bedienungsanleitung Kugelkupplung D5050K/MK4K 1
37 185081815 Bradley Head Kit 266 Post 2018 50mm 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...