Radbremse 2361 AAA BRA1800 EA Umlenkung 90° (811862)

Tekening voor ALKO ETI 811862

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 247281 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247282 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247283 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247284 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247285 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247286 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 247287 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
1 1213129 Bowdenzug einhängbar / Nippel 1
2 1361692 Einhängeöse Sonder 1
3 1650407 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 links AAA 1
3 1650408 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 rechts AAA 1
4 2187370003 Zugfeder 1
5 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
5 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
6 1650429 Lagerbolzen 2051/2361 AAA 1
7 1651237 Zugfeder 2051/2361 AAA 1
8 1651290 Nachstellhebel links 2361 AAA 1
8 1651291 Nachstellhebel rechts 2361 AAA 1
9 694449 Druckfeder 2051/2361 AAA 1
10 705405 Scheibe 6,4 DIN 9021-ST 1
11 706012 6kt-Mutter M6 DIN 980-V-8 1
12 1733046 ET-Set Bremsbacken 2361 AAA Absenkachse 1
13 1652174 Zugfeder AAA 1
14 1651293 Verbindungsdraht 2261 AAA 1
15 2088800003 Druckfeder 1
16 573194 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 1
16 1224805 ET-Set Compactlager RB2361 1
17 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
17 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
18 582506 Flanschmutter M27x2 1
19 1653033 Verschlusskappe Ø65 AAA 1
20 1650416 Nachstelleinheit RB links 2051/2361 AAA 1
20 1650417 Nachstelleinheit rechts RB2051/2361 AAA 1
21 368361 Druckbügel 1
22 706240 6kt-Schraube M5x12 DIN 933 8.8 1
23 2382610002 Abdeckblech 1
24 706316 Flachrundschraube M 6x60 DIN 603 8.8 1
25 694430 Stopfen RAL3000 1
26 371389 Schutzkappe 1
27 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
28 692415 Umlenkhebel 1
29 692367 Schale geschweißt links kpl. 2361 1
29 692368 Schale geschweißt rechts kpl. 2361 1
30 706443 Federring B 5 DIN 127 1
31 705482 6kt-Mutter M5 DIN 934-8 1
32 1806463 Zentrierbügel links 2051/2361AAA 1
32 1807220 Zentrierbügel rechts 2051/2361AAA 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...