Auflaufeinrichtung VKT 100 161S AK160/AK2070 (811846)

Tekening voor ALKO ETI 811846

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1222737 Kugelkupplung AK160/B D50/45 mit Montageteile 1
2 1730084 Kugelkupplung AK270 mit Montageteile + SAFETY-Kit 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 4
4 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 2
5 366356 Faltenbalg 1
6 1210131 Set AE Gleit-Bund-Buchse 1
7 371372 Dämpfungsring Gummi 1
8 571873 Zugrohr geschweißt 161S 1
9 1217250 Stossdämpfer 161S verstärkt mit Buchse 1
10 1540256 Distanzbuchse 1
11 581699 Anschlagplatte 1
12 705425 6kt-Schraube M12x120 DIN 931 8.8 1
13 647903 Distanzbuchse 1
14 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
15 626632 Umlenkhebel kpl. M10 iH=90:27 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
17 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
18 220096 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S-161R 1
19 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
20 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
21 ETK0005 Gehäuse 1
22 705422 6kt-Schraube M12x80 DIN 931 8.8 2
23 693394 Soft-Dock Schwarz 1
24 647923 Distanzbuchse 2
25 706459 Scheibe 13 DIN 433 4

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige