Nabe UNIT Radlast 375Kg Starrachse (811844)

Tekening voor ALKO ETI 811844

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1656070 Achsstummel 1
2 1650720 Nabe kpl. 375 kg 112x5 1
2 1650722 Nabe kpl. 375 kg 98x4-M12x1,5 1
2 1650723 Nabe kpl. 375 kg 100x4 1
2 1730742 ET-Set Compactlager für Nabe 1
3 1650313 Flanschmutter M24x1,5 12-kant 1
4 1235356 Verschlusskappe 1
5 ETK0007 Achsprofil 4kt 1
6 705703 6kt-Mutter M12X1,25 DIN 985-10 2
7 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 4
8 705699 6kt-Schraube M12x1,25x70 DIN 961 10.9 2
10 1730742 ET-Set Compactlager für Nabe 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige