Auflaufeinrichtung EURO 150V 2. Generation (811831)

Tekening voor ALKO ETI 811831

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1222737 Kugelkupplung AK160/B D50/45 mit Montageteile 1
2 1730220 Kugelkupplung AK161 mit Montageteile + SAFETY-Kit 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
4 705418 6kt-Schraube M12x70 DIN 931 8.8 1
5 706700 6kt-Schraube M10x85 DIN 931 8.8 1
6 1351210 Lagerkartusche M10-M12 montiert 1
7 643095 Zugrohr geschweißt 1
8 371372 Dämpfungsring Gummi 1
9 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
10 1657211 Umlenkhebel kpl. iH=90:23 1
10 646417 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
10 690007 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
11 705442 6kt-Schraube M12x85 DIN 931 8.8 1
12 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
13 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
14 643098 Hartgummischeibe 1
15 648749 Zylinder für Handbremshebel 1
16 1351209 Winkel links geschweißt AE130/150/200V 1
17 1356034 Abreisseil 920 mm Lang Karabiner-Ring 1
18 1352070 Handbremshebel kpl. 150/200 V 1
19 647154 Lagerschraube M12x108 1
20 705379 6kt-Mutter M12 DIN 934-8 1
21 690389 Stossdämpfer 150V mit Buchse Ø41,5 1
22 366356 Faltenbalg 1
23 ETK0019 Abdeckhaube 1
24 1312564 Verschlusstopfen 1
25 690182 Klemmlasche 1
26 646423 Feststellknebel M12 kpl. 1
27 690003 Anschlag 1
28 1540139 Winkel rechts AE150V Beschriftet 1
29 690393 Flügelmutter Kunststoff M10 1
30 610561 Feststellknebel kpl. 1
31 1362330 Feststellknebel kpl. 1
32 647923 Distanzbuchse 1
33 706459 Scheibe 13 DIN 433 1
34 705422 6kt-Schraube M12x80 DIN 931 8.8 1
35 693394 Soft-Dock Schwarz 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige