Auflaufeinrichtung PROFI V 3500 drehbar (811828)

Tekening voor ALKO ETI 811828

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1222636 Kugelkupplung AK351 Ø60 1
2 706013 6kt-Mutter M16 DIN 985-10 3
3 706301 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 8.8 2
4 1222692 Kit Steckschloss AK301/AK351 mit SAFETY-Ball 1
5 317460 Verschlusstopfen rot 2
6 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 2
7 706372 6kt-Schraube M6x45 DIN 933 10.9 2
8 706518 Scheibe PA 16x22x0,5 DIN 988 2
9 1652036 Zugrohr geschweißt 1
10 1652037 U-Profil 1
11 ETK0005 Gehäuse 1
12 706004 6kt-Schraube M10x125 DIN 931 8.8 1
13 694513 Feststellknebel M14 1
14 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
15 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
16 692229 Klemmschelle Profi-AE 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...