Auflaufeinrichtung 351VB-2 OPTIMA ab 2016 (811820)

Tekening voor ALKO ETI 811820

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 21726605 Faltenbalg 1
2 2172660003 Dämpfungsgummi 1
3 694306 Zugrohr geschweißt 351VB-2 1
4 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
5 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
6 372416 Verschlusstopfen 1
7 706679 6kt-Schraube M14x80 DIN 931 8.8 1
8 1352085 Anschlagplatte geschweißt 1
9 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
10 372854 Stossdämpfer 351VB 1
11 368469 Schutzkappe Nippel 1
12 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
13 523134 Schraube SFS-TAPTITE M6x12 2021 1
14 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
15 694301 AE mit Zahnscheibe 351VB-2 OPTIMA 1
16 694311 Lagerkartusche 1
17 706059 6kt-Schraube M16x140 DIN 931 10.9 1
18 705426 6kt-Schraube M12x150 DIN 931 8.8 1
19 706013 6kt-Mutter M16 DIN 985-10 1
20 706437 Sicherungsmutter BIW M12 1
21 694310 Deckel 351VB-2 OPTIMA 1
22 1651826 Schnellbefestiger 12SXN26 1
23 706618 Bolzen 12H11X113X130DIN1445- 1
24 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
25 705458 6kt-Schraube M10x30 DIN 933 8.8 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige