Auflaufeinrichtung VKT 120 2,8VB/1-C (811767)

Tekening voor ALKO ETI 811767

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1224114 Zugöse Ø40 mit Schraubmaterial vz 1
2 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 2
3 706304 6kt-Schraube M16x110 DIN 931 8.8 2
4 603896 Gasfeder GF14/7-676709/13-2000 1
5 590127 Lagerbolzen geschweißt 1
6 706395 Zylinderschraube M12x25 DIN 912 8.8 1
7 280978 Auge 12,1-12x16-M10 1
8 628033 Faltenbalg 160/40-39/30 1
9 21726605 Faltenbalg 1
10 2172660004 Lagerbuchse 1
11 2172660003 Dämpfungsgummi 1
12 1351222 Zugrohr geschweißt mit 3 Bohrungen 1
13 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
14 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
15 372854 Stossdämpfer 351VB 1
16 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
17 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
18 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 2
19 370881 Anschlagplatte 1
20 ETK0005 Gehäuse 1
21 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 2
22 705458 6kt-Schraube M10x30 DIN 933 8.8 2
23 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
24 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 3
25 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
26 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
27 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 3
28 21783407 Gabelkopf geschweißt 1
29 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
30 380804 Umlenkhebel kpl. 351 Z iH=90:32 1
30 590130 Umlenkhebel kpl. iH=90:35,5 1
30 1351771 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
31 706522 Bolzen B12 H11x40X34,5 EN22341 1
32 625628 Distanzbuchse 1
33 2075750006 Scheibe Polyamid 1
34 21783408 Federzylinder kpl. 1
35 353137 Zugbügel geschweißt feuer-vz 1
36 358533 Bolzen 1
37 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
38 220297 Handbremshebel kpl. 1
39 706317 Bolzen B12 H11x35X29,5 EN22341 1
40 706490 Federring 12 DIN 7980 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...