Auflaufeinrichtung V 251S (811760)

Tekening voor ALKO ETI 811760

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 638671 Zugöse Ring England Ø40 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 4
3 705545 6kt-Schraube M12x60 DIN 931 8.8 2
4 1540147 Faltenbalg Ø50 1
5 366356 Faltenbalg 1
6 1210131 Set AE Gleit-Bund-Buchse 1
7 371372 Dämpfungsring Gummi 1
8 385536 Zugrohr geschweißt 1
9 707262 Spannstift 12x48 ISO 8748-ST nach Zeichnung 1
11 372641 Stossdämpfer 251VB/251S/251G 1
12 ETK0005 Gehäuse 1
13 647900 Distanzbuchse 1
14 647903 Distanzbuchse 1
15 625392 Anschlagplatte 1
16 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 1
17 380525 Umlenkhebel kpl. UNI iH=90:27 1
18 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
19 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
20 220097 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S 1
21 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
22 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
23 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...