Auflaufeinrichtung V 161S AK160B Obeneinbau (811751)

Tekening voor ALKO ETI 811751

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1222737 Kugelkupplung AK160/B D50/45 mit Montageteile 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 4
3 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 2
4 647925 Distanzbuchse 1
5 366356 Faltenbalg 1
6 1210131 Set AE Gleit-Bund-Buchse 1
7 371372 Dämpfungsring Gummi 1
8 571873 Zugrohr geschweißt 161S 1
9 370556 Stossdämpfer 161S 1
10 581699 Anschlagplatte 1
11 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 1
12 ETK0005 Gehäuse 1
13 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
14 1351877 Umlenkhebel kpl. UNI kpl. iH=90:27 Deichselpr. gerade 1
15 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
16 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
17 220096 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S-161R 1
18 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
19 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...