Auflaufeinrichtung V PROFI 3500 Klemmschelle M14 (811750)

Tekening voor ALKO ETI 811750

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1251499 Kugelkupplung AK351 mit Schloss und SAFETYBALL 1
2 1224107 Zugöse England Ø40 mit Schraubmaterial vz 1
3 706301 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 8.8 2
4 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 4
5 706304 6kt-Schraube M16x110 DIN 931 8.8 2
6 21726605 Faltenbalg 1
7 2172660003 Dämpfungsgummi 1
8 692267 Zugrohr geschweißt 1
9 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
10 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
11 372416 Verschlusstopfen 1
12 1217090 Stossdämpfer AE 3500 1
13 706354 6kt-Schraube M14x100 DIN 931 10.9 1
14 692278 Anschlagplatte 1
15 ETK0005 Gehäuse 1
16 706090 6kt-Schraube M10x20 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
17 705490 Scheibe A 15 DIN 125-ST 1
18 706353 6kt-Schraube M14x140 DIN 931 8.8 1
19 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
20 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
21 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
22 692687 Hebel geschweißt 1
23 692648 Federbügel kpl. 1
24 692268 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
24 692722 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
25 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
26 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
27 692236 Handbremshebel inkl. Abreißseil PROFI 1
28 692645 Buchse 1
29 706089 6kt-Schraube M8x16 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
30 1225358 ET-Set Faltenbalg Handbremshebel PROFI AE 1
31 1351203 Montagegruppe Klemmschelle kpl. Profi-AE 1
32 706004 6kt-Schraube M10x125 DIN 931 8.8 1
33 694937 Klemmschelle M14 Profi-AE 1
34 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 1
35 694513 Feststellknebel M14 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...