Auflaufeinrichtung VKT 70 90S/3 AK26 (811741)

Tekening voor ALKO ETI 811741

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 380298 Montagegruppe Kugelkupplung 1
2 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 3
3 705427 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 2
4 2073890210 Faltenbalg 1
5 1210678 Set Gleit-/Bund-Buchse 1
6 2072410207 Dämpfungsgummi 1
7 647692 Zugrohr geschweißt 60 S/2 1
8 359987 Stossdämpfer 90S/1/S2/S3 1
9 706312 6kt-Schraube M10x50 DIN 931 8.8 1
10 625627 Anschlagplatte 1
11 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
12 ETK0005 Gehäuse 1
13 706435 Sicherungsmutter BIW M10 1
14 384655 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
15 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
16 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
17 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
18 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
19 220094 Handbremshebel inkl. Abreisseil 90S/3 1
20 690841 Distanzbügel Ø35/50 1
21 695644 Klemmfeder 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...