Radbremse 2051Aa AAA Knickstummel 0°15' (811734)

Tekening voor ALKO ETI 811734

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 247281 Bowdenzug COMPACT 350/546 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247282 Bowdenzug COMPACT 530/726 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247283 Bowdenzug COMPACT 770/966 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247284 Bowdenzug COMPACT 890/1086 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247285 Bowdenzug COMPACT 1020/1216 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247286 Bowdenzug COMPACT 1130/1326 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247287 Bowdenzug 1320/1516 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247288 Bowdenzug COMPACT 1430/1626 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247289 Bowdenzug COMPACT 1620/1816 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247290 Bowdenzug COMPACT 1790/1986 lang PROFI LONG LIFE 1
2 1650403 Bremsschild links geschweißt 2051 AAA 1
2 1650404 Bremsschild rechts geschweißt 2051 AAA 1
3 2187370003 Zugfeder 1
4 368361 Druckbügel 1
5 1650416 Nachstelleinheit RB links 2051/2361 AAA 1
5 1650417 Nachstelleinheit rechts RB2051/2361 AAA 1
6 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
7 1650407 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 links AAA 1
7 1650408 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 rechts AAA 1
8 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
8 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
9 1650429 Lagerbolzen 2051/2361 AAA 1
10 2082000007 Zugfeder 1
11 1730057 ET-Set Bremsbacken für eine Achse 2051 AAA 1
12 2088800003 Druckfeder 2
13 1650469 Nachstellhebel rechts 2051 AAA 1
13 1650468 Nachstellhebel links 2051 AAA 1
14 1650474 Verbindungsdraht 2051 AAA 1
15 1651237 Zugfeder 2051/2361 AAA 1
16 694449 Druckfeder 2051/2361 AAA 1
17 705405 Scheibe 6,4 DIN 9021-ST 1
18 706012 6kt-Mutter M6 DIN 980-V-8 1
19 1732708 ET-Set Achsstummel Lager-Ø 34 0°15' M20 1
20 1336427 Bremstrommel kpl. 120x5-M12x1,5 bis 750 kg 1
20 1366564 Bremstrommel kpl. 114,3x5-M12x1,5 bis 650 kg 1
20 1370160 Bremstrommel kpl. 130x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
20 1224801 ET-Set Compactlager RB2051 1350Kg 1
20 623113 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 bis 650 kg 1
20 623112 Bremstrommel kpl. 100x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
20 623111 Bremstrommel kpl. 98x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
21 581200 Flanschmutter M24x1,5 1
22 372138 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
22 603357 Radschraube Kegel M14x1,5 x30 ERS D 1561496 1
22 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
22 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
23 1651768 Verschlusskappe Ø57 RB2051 AAA 1
24 371389 Schutzkappe 1
25 371387 Schale Bowdenzugeinhänung 1
26 2382610002 Abdeckblech 1
27 694430 Stopfen RAL3000 3
28 706316 Flachrundschraube M 6x60 DIN 603 8.8 1
29 704096 Zylinderschraube M20X60 DIN 912 nach Zeichnung 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige