Auflaufeinrichtung VKT120 2.8VB/1-C Profi HBH (811727)

Tekening voor ALKO ETI 811727

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1224391 Kugelkupplung AK351 mit Montageteile 1
2 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 2
3 706301 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 8.8 2
4 21726605 Faltenbalg 1
5 2172660004 Lagerbuchse 2
6 2172660003 Dämpfungsgummi 1
7 1351222 Zugrohr geschweißt mit 3 Bohrungen 1
8 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
9 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
10 372854 Stossdämpfer 351VB 1
11 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
12 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
13 647966 Anschlagplatte (ab Juni 2007) 1
14 ETK0005 Gehäuse 1
15 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
16 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
17 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
18 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 2
19 693880 Platte Handbremshebel 2
20 693893 Lappen links 1
21 692648 Federbügel kpl. 1
22 693894 Verbindungsbolzen 1
23 693886 Umlenkhebel kpl. 2,8VB iH=90:32 1
23 694819 Umlenkhebel kpl. 2,8VB iH=90:30 1
23 694823 Umlenkhebel kpl. 2,8VB iH=90:35,5 1
24 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
25 693892 Lappen rechts 1
26 693899 Buchse 1
27 693075 Lagerschraube M10 1
28 693076 Anschlaggummi 1
29 693066 Sperrhebel gekröpft 1
30 352110 Stahlscheibe 0,5 mm 1
31 518670 Schnellbefestiger 12SXN26 1
32 693881 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
33 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
34 693074 Distanzbuchse 1
35 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
36 693006 Drehfeder 1
37 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
38 700507 Tellerfeder 25x12,2x0,9 DIN 2093 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...