Winde OPTIMA Typ 1201 PLUS (811717)

Tekening voor ALKO ETI 811717

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 704463 Sicherungsring 20x1,2 DIN 471 NIR0 2
2 701166 Scheibe PA 20x28x0,5 DIN 988 4
3 352976 Welle kpl. 1
4 702354 Gewindestift M8x10 DIN916 2
5 352972 Seiltrommel Montiert 1201A 1
6 ETK0015 Kein Ersatzteil 1
7 706140 6kt-Schraube M10x180 DIN 931 8.8 P3E 1
8 706127 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST P3E 3
9 352977 Rohr 1
10 690138 Lagerbuchse 1
11 352971 Buchse 1
12 704297 Gleitlager GLY nach Zeichnung 1
13 352973 Antriebswelle kpl. 1
14 352624 Sperrrad Geklebt 1
15 352291 Druckfeder 1
16 352890 Kurbelmutter Winde Typ 901 PLUS 1
17 352889 Ansatzschraube 1
18 694555 Winkel 1
19 694489 Schraube DUO-TAPTITE M6x12-C 5
20 352299 Druckfeder 1
21 352232 Federhalterblech 1
22 352886 Haltebügel 1
23 352974 Distanzrohr 1
24 694557 Sperrklinke 1
25 694490 Sicherungsmutter BIW M10 1
26 690140 Vorlegeritzel 1
27 694554 Lagergehäuse montiert 1
28 700579 Kugellager 6205 2 Z DIN 625 1
29 352979 Lagergehäuse 1
30 704344 Kugellager 6005 2 Z DIN 625 1
31 352975 Zahnrad 1201A 1
32 352923 ScheibeØ10,5x25 1
33 706125 6kt-Schraube M10x16 DIN 933 8.8 P3E 1
34 352895 Abdeckung Schwarz 1
35 694488 Schraube DUO-TAPTITE M6x35-C 1
36 352899 Kurbel kpl. Typ 901A/1201A PLUS 1
37 249980 Seil Typ 1201 25m Ø7 EN 12385-4 1
37 1224591 Seil Typ 1201 12,5m Ø7 EN 12385-4 1
38 352921 Bedienungsanleitung Seilwinde 351-1201 PLUS Heft 1 1
38 694596 Bedienungsanleitung Seilwinde 351-1201 PLUS Heft 1 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...