Luftfeder SEMIAIR X250 VB AIRSUSPENSION (811704)

Tekening voor ALKO ETI 811704

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1651990 Bedienteil kpl. SEMIAIR X250 1
2 1651987 Stütze für Kompressor 1
3 1651687 Kompressoreinheit SEMIAIR X250 1
4 1652323 Blechmutter M5 4
5 1651986 Montageplatte Kompressor 1
6 1651992 Relais 40A 1
7 1651684 Luftbalg hinten SEMIAIR X250 1
8 1651993 Platte Luftbalg 1
9 1651686 Manometer Druckluft SEMIAIR 2
10 1651685 Schalter SEMIAIR 2
11 1651989 Kabelstrang 1
12 1651988 Montageteile SEMIAIR 1
13 1652321 Schraube M8x16 2
14 1652322 Scheibe M8 2
15 1652319 Blechmutter M6 2
16 1652324 Sicherung 20A Mini 1
17 1652320 Selbstsichernde Mutter M8 2
18 1651991 Kabel Bedienteil 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige