Seilwinde OPTIMA Typ 9000 WGF (811696H)

Tekening voor ALKO ETI 811696H

Onderdelenlijst

Pos.ArtikelOmschrijvingAantal
1 706128 6kt-Schraube M8x20 LH DIN 933 8.8 nach Zeichnung 1
2 352924 Sperrkantring VSK 8 1
3 694490 Sicherungsmutter BIW M10 1
4 706122 Sicherungsring 16x1 DIN 471 P3E 1
5 352920 Scheibe 16,2x23x0,5 nach Zeichnung 1
6 352874 Achsrohr 1
7 352909 Lagerbuchse Typ 901A PLUS 1
8 ETK0015 Kein Ersatzteil 1
9 352887 Lagerbuchse kpl. 1
10 352883 Antriebswelle kpl. 901 PLUS 1
11 352727 Sperrrad Geklebt 1
12 352913 Abdeckkappe 1
13 352896 Distanzbuchse 1
14 352709 Drehfeder Ø24 1
15 352710 Drehfeder Ø19 1
16 352882 Sperrklinke 1
17 706127 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST P3E 1
18 706126 6kt-Schraube M10x160 DIN 931 8.8 P3E 1
19 352919 6kt-Schraube M12x125 nach Zeichnung 1
20 706123 6kt-Mutter M6 DIN 934-8 P3E 2
21 706130 Scheibe A6,4 DIN 125-ST P3E 2
22 352891 Seilklemme 1
23 694491 Sicherungsmutter BIW M12 1
24 352870 Seiltrommel kpl. 901 1
25 352922 Abdeckung Seiltrommel 1
26 352892 Vorlegeritzel 1
27 700837 Nadellager 25X32X26 DIN 618 1
28 352879 Lagergehäuse 1
29 694492 Schraube DUO-TAPTITE M6x10-C 3
30 352893 Zahnrad kpl. 1
31 352923 ScheibeØ10,5x25 1
32 706125 6kt-Schraube M10x16 DIN 933 8.8 P3E 1
33 352981 Abdeckung RAL 9005 1
34 694488 Schraube DUO-TAPTITE M6x35-C 1
35 352917 Kurbel kpl. Typ 901 PLUS 1
36 706135 Scheibe 8,4 DIN 7349 P3C4138:D4169E 1
37 694765 Bedienungsanleitung Seilwinde Typ 3500/9000 WGF 1
37 695316 Bedienungsanleitung Seilwinde Typ 3500/9000 ASI 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...