Auflaufeinrichtung V 2,8VB Zugrohr Drehbar (811631)

Tekening voor ALKO ETI 811631

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 21726605 Faltenbalg 1
2 2172660004 Lagerbuchse 2
3 2172660003 Dämpfungsgummi 1
4 1351242 Zugrohr geschweißt 2.8VB Drehbar 1
5 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
6 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
7 372854 Stossdämpfer 351VB 1
8 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
9 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
10 647966 Anschlagplatte (ab Juni 2007) 1
11 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
12 ETK0005 Gehäuse 1
13 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
14 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
15 1389573 Umlenkhebel kpl. 2.8VB iH=100:35 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
17 21783408 Federzylinder kpl. 1
18 220297 Handbremshebel kpl. 1
19 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
20 2075750006 Scheibe Polyamid 2
21 353140 Distanzbuchse 1
22 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 4
23 358533 Bolzen 2
24 706317 Bolzen B12 H11x35X29,5 EN22341 1
25 603896 Gasfeder GF14/7-676709/13-2000 1
26 705485 Federring B12 DIN 127 1
27 705456 6kt-SchraubeM12x25 DIN 933 8.8 1
28 21783406 Lagerbolzen 1
29 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
30 706522 Bolzen B12 H11x40X34,5 EN22341 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...