Achse absenkbar 1800kg mit Hydraulik Umlenkung 90° (811591)

Tekening voor ALKO ETI 811591

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 510433 Schraube SFS-TAPTITE M6x12 4
2 583597 Rohrschelle RSGU 1.15/15-W1 4
3 623704 Schlauch Hydraulik 1
4 645541 Hydraulikzylinder kpl. 1
4 1655808 Dichtsatz für Zylinder 606727 / 645541 1
5 583615 Verschlusstopfen 2
6 2382610002 Abdeckblech 2
7 373245 Stopfen RAL6002 2
8 706013 6kt-Mutter M16 DIN 985-10 1
9 606442 Rückschlagventil 1
10 583599 Distanzbuchse 2
11 21873708 Nachstelleinheit Radbremse 1
13 368361 Druckbügel 1
14 368405 Blattfeder 1
15 706341 6kt-Schraube M16x130 DIN 931 10.9 1
16 2088800003 Druckfeder 2
17 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
18 368651 Lagerbolzen 1
19 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
20 582505 Verschlusskappe Ø65 1
21 582506 Flanschmutter M27x2 1
22 573194 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 1
22 1224805 ET-Set Compactlager RB2361 1
23 571510 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 1
24 1362597 Zugfeder 1
25 1224393 ET-Set Bremsbacken eine Achse RB2361 Umlenkung90° 1
26 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
26 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
27 2187370003 Zugfeder 1
28 1361692 Einhängeöse Sonder 1
29 692367 Schale geschweißt links kpl. 2361 1
29 692368 Schale geschweißt rechts kpl. 2361 1
30 706240 6kt-Schraube M5x12 DIN 933 8.8 1
31 706443 Federring B 5 DIN 127 1
32 705482 6kt-Mutter M5 DIN 934-8 1
33 692415 Umlenkhebel 1
34 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
35 371389 Schutzkappe 1
36 1231585 Bowdenzug 2800/2996 lang PROFI LONG LIFE 1
36 1231584 Bowdenzug 2700/2896 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247290 Bowdenzug COMPACT 1790/1986 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247289 Bowdenzug COMPACT 1620/1816 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247288 Bowdenzug COMPACT 1430/1626 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247287 Bowdenzug 1320/1516 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247286 Bowdenzug COMPACT 1130/1326 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247285 Bowdenzug COMPACT 1020/1216 lang PROFI LONG LIFE 1
36 247284 Bowdenzug COMPACT 890/1086 lang PROFI LONG LIFE 1
37 606395 Winkelverschraubung mit Dichtkegel 1
38 606177 Reduzierstutzen R1/4"-R3/8" 1
39 375901 Verschlusskappe 1
40 245097 ET-Set Achse Absenkbar 2
41 245096 ET-Set Achse Absenkbar 2
42 614329 Schwinghebel links Montiert 1
42 614330 Schwinghebel rechts Montiert 1
43 1651262 COSTAL-Stecker für Rückschlagventil 606442 1
44 1362528 Hohlschraube für Rückschlagventil 1
45 707197 O-Ring NBR 90 18x2 2

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige