Lenkachse EA1800 (811580)

Tekening voor ALKO ETI 811580

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1561126 Nabe kpl. 1
2 1561121 Kegelrollenlager 42X75X60 1
3 1561220 Sicherungsring 75x2,5 DIN 472 1
5 705449 6kt-Schraube M12x40 DIN 933 8.8 1
6 705485 Federring B12 DIN 127 1
7 368340 Lagerplatte links 1
7 368468 Lagerplatte rechts 1
8 702026 Kronenmutter M12 DIN 937 A3C 4
9 706333 Splint 3,2x25 DIN 94 4
10 1360371 Radzylinder 1" 1
11 1561123 Trommelbremse links ABS F 735289113 1
11 1561124 Trommelbremse rechts ABSF 735289114 1
12 1561503 6kt-Mutter M33x1,5 1
13 1561493 Bremstrommel 1
14 1366024 Verschlusskappe Ø59 FIAT 1
15 1561495 Zentrierschraube F 4221815 2
16 1362313 Radschraube Kegel M14x1,5x40 1
17 366758 Scheibe FIAT 1
18 1328937 Schraube M14X1,5 10.9 FIAT ersetzt durch 1561500 1
19 706442 Federring B14 DIN 127 1
20 703439 Scheibe 15 DIN 433 A3C 1
21 1366025 Lagergabel links X244 1
21 1366026 Lagergabel rechts X244 1
22 1561504 Achsstummel 1
23 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
24 589764 Bolzen 1
25 706515 Scheibe S 22x32x2,0 DIN 988 2
26 704424 O-Ring 20,00x3,55 N-NBR70 DIN 3771 2
27 703370 Gleitlager GLY PG 202320 A 2
28 610790 Achsschenkel kpl. 1
29 700754 Kronenmutter M16X1,5 DIN 937 1
30 701035 Splint 4x28 DIN 94 VZ 1
31 1312049 Distanzscheibe 1
32 704420 O-Ring 92,50x5,30 N-NBR70 DIN 3771 1
33 701774 Kegelrollenlager DIN 720 - 30211 1
34 703371 Kegelrollenlager 32208 DIN 720 1
35 700856 Splint 6,3x63 DIN 94 VZ 1
36 706286 Kronenmutter M33X1,5 DIN 937 1
37 2589290011 Verschlusskappe Ø85 1
38 1312060 Lagerbolzen 1
39 2385760002 Ausgleichsprofil Einachser 1
40 2088890005 Kugelmutter M8 1
41 705377 Mutter M8 DIN 934 1
43 224331 Bowdenzug 1139/1430 lang 1
44 706513 Scheibe S 30x42x0,5 DIN 988 2
45 704418 Senkschraube M4x10 DIN 7991 8.8 A3C 2
46 1312050 Deckel 2
47 704419 O-Ring 30,00x3,55 N-NBR70 DIN 3771 2
48 1312059 Lenkhebel kpl. 1
49 702030 Gleitlager GLY PG 303420 A 1
50 706512 Scheibe S 30x42x2,0 DIN 988 1
51 706419 Scheibe B 21 DIN 125-ST 1
52 702003 Splint 4x36 DIN 94 VZ 1
53 706485 Kronenmutter M20X1,5 DIN 935 1
54 1337133 Spur/Lenkstange 1
55 384250 Kugelgelenk M18x1,5 Rechtsgewinde 1
56 706424 6kt-Mutter B18X1,5 DIN934-8 1
57 368331 Zugrohr 1
58 706425 6kt-Mutter M18X1,5 links DIN 934-8 1
59 384251 Kugelgelenk M18x1,5 Linksgewinde 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...