Auflaufeinrichtung Profi 3000 (811572)

Tekening voor ALKO ETI 811572

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1224655 Kugelkupplung AK301 mit Montageteile 1
2 1213350 Zugöse Ø40 mit Schraubmaterial Ausf. F 1
2 1224111 Zugöse NATO Ø76 mit Schraubmaterial Ausf. E 1
3 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 2
4 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
5 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 1
6 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
7 366356 Faltenbalg 1
8 371372 Dämpfungsring Gummi 1
9 692281 Zugrohr geschweißt 1
10 707262 Spannstift 12x48 ISO 8748-ST nach Zeichnung 1
12 1217089 Stossdämpfer AE 3000 1
13 705693 6kt-Mutter M14 DIN 985-10 1
14 704622 Scheibe A 15 DIN 125-ST DAC 2
15 692258 Anschlagplatte 1
16 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
17 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
18 ETK0002 Gehäuse 1
19 706090 6kt-Schraube M10x20 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1
20 706039 6kt-Schraube M14x110 DIN 931 8.8 1
21 372416 Verschlusstopfen 2
22 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
23 692687 Hebel geschweißt 1
24 693106 Federbügel kpl.-ALF Sonderausführung 1
24 693116 Federbügel kpl. 1
25 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
26 692711 Umlenkhebel kpl. iH=90:30 1
26 692712 Umlenkhebel kpl. iH=90:33,5 1
26 692237 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
27 693076 Anschlaggummi 1
28 693064 Handbremshebel Absenkbar PROFI ASB-HB 1
29 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
30 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
31 700507 Tellerfeder 25x12,2x0,9 DIN 2093 1
32 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
33 1225358 ET-Set Faltenbalg Handbremshebel PROFI AE 1
34 692645 Buchse 1
35 706089 6kt-Schraube M8x16 DIN 933 mit Klebebeschichtung 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...