Luftfederung GFA LAO1 (811558)

Tekening voor ALKO ETI 811558

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1599143 Stütze Vollständig links 1
2 1599213 Stütze Vollständig rechts 1
3 1599100 Stossdämpfer 2
4 1599101 Lenker mit Silentblock 2
5 1599102 Buchse Innen-ø 30 Außen-ø 60 2
6 1599098 Luftfederbalg Ø300 2
7 1599125 Balgplatte links 2
8 1599097 Balgplatte 2
9 1599152 Senkschraube M12X20 8
10 1599139 6kt-Schraube M16X50 4
11 1599141 6kt-Schraube M30X170 2
12 1599142 6kt-Mutter M30 2
13 1599135 Exzenterbuchse 4
14 1599106 Ausgleichscheibe 4
15 1599192 Verschleissscheibe 4
16 1599179 Anschweißplatte 2
17 1599140 6kt-Mutter M12 4
18 1599181 6kt-Mutter M22X1,5 4
19 1599053 Anlenkung unten links 1
19 1599183 Anlenkung unten links 1
20 1599048 Anlenkung unten rechts 1
20 1599182 Anlenkung unten rechts 1
21 1599050 Rundbride 4
21 1599166 6kt-Schraube M20X240 8
22 1599054 Sicherheitsmutter M20 8
22 1599188 6kt-Mutter M20 16
23 1599103 Zylinderstift Ø20X20 2
24 1599047 Gegenplatte 2
24 1599184 Gegenplatte 2
25 1299115 Einbindung RHR/LAO1/LAO2 GFA 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige