Auflaufeinrichtung V 45ZA (811552)

Tekening voor ALKO ETI 811552

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1335841 Zugöse DIN Ø40 1
2 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 2
3 706349 6kt-Schraube M16x80 DIN 931 8.8 2
4 21726605 Faltenbalg 1
5 2172660004 Lagerbuchse 1
6 2172660003 Dämpfungsgummi 1
7 1350597 Zugrohr geschweißt 1
8 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
9 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
10 372854 Stossdämpfer 351VB 1
11 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
12 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
13 705519 6kt-Mutter M10 DIN 985-10 2
14 1540229 Anschlag gebohrt 1
15 ETK0002 Gehäuse 1
16 1540116 Platte 1
17 705458 6kt-Schraube M10x30 DIN 933 8.8 2
18 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
19 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
20 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 1
21 21783407 Gabelkopf geschweißt 1
22 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 4
23 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 2
24 1350596 Umlenkhebel kpl. IH=105:30 1
25 353140 Distanzbuchse 1
26 706522 Bolzen B12 H11x40X34,5 EN22341 1
27 358533 Bolzen 1
28 706317 Bolzen B12 H11x35X29,5 EN22341 1
29 353137 Zugbügel geschweißt feuer-vz 1
30 21783408 Federzylinder kpl. 1
31 2075750006 Scheibe Polyamid 2
32 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
33 220118 Handbremshebel 2,8 VB/1-C incl. Abreißseil 1
34 353188 Gasfeder GF14/7-676710/14-2000 1
35 705485 Federring B12 DIN 127 1
36 705456 6kt-SchraubeM12x25 DIN 933 8.8 1
37 21783406 Lagerbolzen 1
38 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
39 1225780 Zugöse Ø40 mit Schraubmaterial vz 1
40 706304 6kt-Schraube M16x110 DIN 931 8.8 2
41 706033 Spannhülse 16x80 DIN EN ISO 13337 2

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige