Achse BRA 1800 EA RB2361 (811537)

Tekening voor ALKO ETI 811537

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 247281 Bowdenzug COMPACT 350/546 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247282 Bowdenzug COMPACT 530/726 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247283 Bowdenzug COMPACT 770/966 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247284 Bowdenzug COMPACT 890/1086 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247285 Bowdenzug COMPACT 1020/1216 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247286 Bowdenzug COMPACT 1130/1326 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247287 Bowdenzug 1320/1516 lang PROFI LONG LIFE 1
1 1213129 Bowdenzug COMPACT 640/836 lang PROFI LONG LIFE 1
2 371389 Schutzkappe 1
3 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
4 706240 6kt-Schraube M5x12 DIN 933 8.8 1
5 692367 Schale geschweißt links kpl. 2361 1
5 692368 Schale geschweißt rechts kpl. 2361 1
6 692415 Umlenkhebel 1
7 2382610002 Abdeckblech 1
8 706443 Federring B 5 DIN 127 1
9 705482 6kt-Mutter M5 DIN 934-8 1
10 1361692 Einhängeöse Sonder 1
11 2187370003 Zugfeder 1
12 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
12 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
13 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
14 368651 Lagerbolzen 1
15 571510 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 1
16 1362597 Zugfeder 1
17 1224393 ET-Set Bremsbacken eine Achse RB2361 Umlenkung90° 1
18 2088800003 Druckfeder 1
19 573194 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 1
19 1224805 ET-Set Compactlager RB2361 1
20 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
20 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
21 582505 Verschlusskappe Ø65 1
22 582506 Flanschmutter M27x2 1
23 607413 Bolzen Ø25,5 Geomet 321A 1
24 700204 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
25 701167 Scheibe PA 28x40x2,0 DIN 988 1
26 706330 Splint 5x45 DIN 94 1
27 606236 Hydraulikzylinder 1
27 1655806 Dichtsatz für Zylinder 606236 1
28 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1
29 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1
30 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1
31 21873708 Nachstelleinheit Radbremse 1
33 368361 Druckbügel 1
34 368405 Blattfeder 1
35 373245 Stopfen RAL6002 1
36 607412 Bolzen Ø25,5 Geomet 321A 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...