Drehstabfederachse BT 16250 (811525)

Tekening voor ALKO ETI 811525

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1371451 Achsrohr Ø82x4 mit Drehstab, Lagerbuchse 2
2 1362479 Schutzblech links Geschweißt 2
3 1362480 Schutzblech rechts Geschweißt 2
4 1373716 Schwinghebel links Lackiert 2
5 1373717 Schwinghebel rechts Lackiert 2
6 1293886 Stossdämpfer A3-115-4 4
7 L2035820 Schmiernippel AM8X1 Kegel DIN 71412 4
8 690808 Bremssattel rechts 2
9 690807 Bremssattel links 2
10 1224364 Bowdenzug 1130/1340 lang Nippel mit Mutter 1
10 1224365 Bowdenzug 1620/1830 lang Nippel mit Mutter 1
11 1220261 Reparatursatz Brembo-122.5089.12 1
12 691508 Belag-Set Brembo JURID571425J 1
13 1221259 ET-Set Buchse Scheibenbremse BREMBO 1
14 1562336 Lagerbolzen 1
15 ETK0029 Gehört zum Lieferumfang Bremssattel 1
16 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
17 702658 6kt-Schraube M10x85 DIN 931 8.8 VZ 1
18 705393 Federring B 6 DIN 127 6
19 705509 6kt-Schraube M6x20 DIN 933 8.8 1
20 705394 Federring B 8 DIN 127 3
21 705453 6kt-Schraube M8x20 DIN 933 8.8 3
22 705493 Scheibe 8,4 DIN 9021-ST 3
23 1362886 Aufnahmebock für Sensor 1
24 1336445 Sensor 1
25 705565 Laggerring innen 50X55X25 1
26 705566 Sprengring A50 DIN 7993 1
27 704778 6kt-Schraube M14x70 DIN 931 8.8 A3C 4
28 705490 Scheibe A 15 DIN 125-ST 4
29 705693 6kt-Mutter M14 DIN 985-10 4
30 L2057110 Lagerbuchse 4
31 1371289 Drehstab 30x3 1386 lang 2
32 L2058980 Mutter M20x1.5 vz 4
33 L2058710 Gewindestift M20x1,5 4
34 703711 6kt-Schraube M12x30 DIN 933 A2-70 16
35 702956 Federring A12 DIN 127 VZ 16
36 690812 Bremsscheibe 4
37 1362996 Nabe Montiert kpl. mit Lager 4
38 2081670002 Radschraube Kugel M14x1,5 x25 1
39 581200 Flanschmutter M24x1,5 4
40 1303804 Distanzring 4
41 1363301 Verschlusskappe Ø72 4
42 L2067280 Dichtring Ø63x73,5x5,3 4
43 1371341 Scheibe Plastik 4

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...