Drehstabfederachse BT 16250 (811447)

Tekening voor ALKO ETI 811447

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1371451 Achsrohr Ø82x4 mit Drehstab, Lagerbuchse 1
4 1371409 Schwinghebel links 1
5 1371410 Schwinghebel rechts 1
6 1371289 Drehstab 30x3 1386 lang 1
7 L2057110 Lagerbuchse 1
8 L2058710 Gewindestift M20x1,5 1
9 L2058980 Mutter M20x1.5 vz 1
11 L2067280 Dichtring Ø63x73,5x5,3 1
13 L2035820 Schmiernippel AM8X1 Kegel DIN 71412 1
14 1293886 Stossdämpfer A3-115-4 1
15 1562336 Lagerbolzen 1
16 702658 6kt-Schraube M10x85 DIN 931 8.8 VZ 1
17 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
18 690807 Bremssattel links 1
18 690808 Bremssattel rechts 1
19 1360187 Bremsbelag-Set EBC-Grün AF65/7DP6885 1
20 690812 Bremsscheibe 1
21 1360381 Nabe Montiert kpl. mit Lager 1
21 1360380 Nabe Montiert kpl. mit Lager 1
21 1360379 Nabe Montiert kpl. mit Lager 1
22 581200 Flanschmutter M24x1,5 1
23 582505 Verschlusskappe Ø65 1
24 2081670002 Radschraube Kugel M14x1,5 x25 1
25 705485 Federring B12 DIN 127 1
26 705457 6kt-Schraube M12x30 DIN 933 8.8 1
29 1292671 Bowdenzug 1130/1340 lang mit Nippel 1
29 1292674 Bowdenzug 1620/1830 lang Nippel 1
35 1303804 Distanzring 1
36 1221259 ET-Set Buchse Scheibenbremse BREMBO 1
37 1220261 Reparatursatz Brembo-122.5089.12 1
38 1337019 Bremszylinderpaste Tube 4 ml 1
38 1337020 Bremsbelagfett Tube 4 ml 1
39 702410 Gewindestift M5x8 DIN914 1
40 692008 Buchse 1
41 1360430 Schutzblech links Geschweißt 1
42 1360431 Schutzblech rechts Geschweißt 1
43 705493 Scheibe 8,4 DIN 9021-ST 1
44 705394 Federring B 8 DIN 127 1
45 705453 6kt-Schraube M8x20 DIN 933 8.8 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...