Seilwinde Typ 501 (811439B)

Tekening voor ALKO ETI 811439B

Onderdelenlijst

Pos.ArtikelOmschrijvingAantal
1 ETK0015 Kein Ersatzteil 1
2 352439 Lagerbuchse 351/501 1
3 352432 6kt-Schraube M12x106 1
4 352507 Seiltrommel kpl. 501 1
5 700645 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-10 VZ 1
6 706416 Flachrundschraube M 6x16 DIN 603 8.8 1
7 352015 Seilklemme 1
8 705480 6kt-Mutter M6 DIN 934-8 1
9 352078 Kurbelaufnahme kpl. 500/501 1
10 352270 Sperrrad 1
11 352228 Bremsscheibe kpl. 1
12 352080 Antriebsachse gelötet 1
13 700811 Kerbstift 5x20 ISO8740 VZ 1
14 352110 Stahlscheibe 0,5 mm 1
15 701001 Sicherungsring 14x1 DIN 471 VZ 1
16 706004 6kt-Schraube M10x125 DIN 931 8.8 1
17 352504 Rohr ersetzt durch 352932 1
18 352084 Distanzhülse 1
19 352271 Sperrklinke 1
20 352232 Federhalterblech 1
21 352299 Druckfeder 1
22 700644 6kt-Mutter M10 DIN 980-V-10 VZ 1
23 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1
24 352717 Kurbel kpl. Typ 501/651 1
25 352111 Scheibe Ø11 ähnl. DIN 1440 1
26 706237 6kt-Schraube M10x16 DIN 933 8.8 1
27 589123 Schraube DUO-TAPTITE M6x25-C 1
28 352638 Getriebeverkleidung 501 1
29 352477 Abdeckkappe Ø28 1
30 352646 Abdeckung Hinten 1
31 589122 Schraube DUO-TAPTITE M6x16-C 1
32 ETK0015 Kein Ersatzteil 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige