Auflaufeinrichtung VKT 2,8VB Ausf. C (811398)

Tekening voor ALKO ETI 811398

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0005 Gehäuse 1
2 21726605 Faltenbalg 1
3 2172660004 Lagerbuchse 1
4 2172660003 Dämpfungsgummi 1
5 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
6 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
7 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
8 649329 Umlenkhebel kpl. 2.8VB 4-kt 1
9 706522 Bolzen B12 H11x40X34,5 EN22341 1
10 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 1
11 21783407 Gabelkopf geschweißt 1
12 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
13 21783408 Federzylinder kpl. 1
14 647966 Anschlagplatte (ab Juni 2007) 1
15 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
16 705605 6kt-Mutter M14 DIN 980-V-8 1
17 372854 Stossdämpfer 351VB 1
18 702369 Spannhülse 8x55 DIN 1481 Geomet 1
19 706296 Spannhülse 14x55 DIN 1481 1
20 649330 Zugrohr geschweißt 2.8VB Drehbar 1
21 220297 Handbremshebel kpl. 1
22 590127 Lagerbolzen geschweißt 1
23 706395 Zylinderschraube M12x25 DIN 912 8.8 1
24 706490 Federring 12 DIN 7980 1
25 353137 Zugbügel geschweißt feuer-vz 1
26 625628 Distanzbuchse 1
27 358533 Bolzen 1
28 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige