Zugdeichsel Typ 120SR/121SR (811380)

Tekening voor ALKO ETI 811380

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0022 Deichselprofil 1
2 294053 Auflagebock Rohr 70 mit Bügel 1
3 638674 Zugöse Ø40 1
4 705449 6kt-Schraube M12x40 DIN 933 8.8 1
5 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 2
6 700123 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 2
7 2072400206 Dämpfungsgummi 1
8 602692 Lagerkartusche kpl. 1
9 359235 Buchse Gebohrt 1
11 701785 Spannhülse 7x55 DIN 1481 1
12 701786 Spannhülse 12x55 DIN 1481 1
13 203037 Abstützbügel 1
14 701269 Zahnscheibe J 13 DIN 6797 VZ 2
15 704122 6kt-Schraube M12x20 DIN 933 A2-70 1
16 700826 6kt-Schraube M12x16 DIN C121:D143933 8.8 VZ 3
18 705419 6kt-Schraube M12x65 DIN 931 8.8 1
19 700130 Federring B12 DIN 127 VZ 1
20 705379 6kt-Mutter M12 DIN 934-8 1
21 217300 Zugöse Italien mit Schraubmaterial 1
22 217241 Zugöse NATO Ø76 1
23 217240 Zugöse DIN Ø40 1
24 700273 Scheibe 17 DIN 433 VZ 1
25 204620 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
26 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
27 212759 Gabelkopf G10x40 1
28 247162 Kugelkupplung AK160/A Ø35 mit Montageteile 1
29 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
30 ETK0006 Gestänge: Bitte Länge und Durchmesser Angeben 1
31 2088890006 Kugelmutter M10 35 mm Lang 1
32 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
33 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
34 291183 Zugöse 2" 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...