Auflaufeinrichtung 131R ATLAS COPCO (811331)

Tekening voor ALKO ETI 811331

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 247163 Kugelkupplung AK160/B Ø50 1
1 1302119 Zugöse Italien Ø45 1
1 1302120 Zugöse DIN Ø40 1
1 1302125 Zugöse 2" England Ø50 1
1 1312957 Zugöse Ring Ø77 1
2 583528 Stossdämpfer 131R 1
3 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
4 366356 Faltenbalg 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
7 357242 Distanzbuchse 1
8 705419 6kt-Schraube M12x65 DIN 931 8.8 1
9 583367 Lagerkartusche 1
10 380533 Zugrohr geschweißt 1
11 706477 Fächerscheibe A8,4 DIN 6798 2
12 703177 6kt-Schraube M8x10 DIN 933 ersetzt durch 703002 2
13 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
14 368461 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
15 384655 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
18 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
19 220094 Handbremshebel inkl. Abreisseil 90S/3 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705434 6kt-Schraube M12x90 DIN 931 8.8 1
22 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
24 706477 Fächerscheibe A8,4 DIN 6798 1
25 583463 Buchse 1
26 583042 Lagerschraube nach Zeichnung 1
27 2385760002 Ausgleichsprofil Einachser 1
28 2088890006 Kugelmutter M10 35 mm Lang 1
29 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
30 350086 Zugstange M10x1200 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...