Nabe Radlast 425 Kg (811323)

Tekening voor ALKO ETI 811323

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 1369678 Nabe kpl. mit Lager 112x5-M12x1,5 Wasserdicht 1
1 1369679 Nabe kpl. mit Lager 100x4-M12x1,5 Wasserdicht 1
1 1369680 Nabe kpl. mit Lager 100x4-M10x1,25 Wasserdicht 1
1 1369681 Nabe kpl. mit Lager 101,6x4-M10x1,25 Wasserdicht 1
1 1369682 Nabe kpl. mit Lager 101,6x4-M12x1,5 Wasserdicht 1
1 1369683 Nabe kpl. mit Lager 130x4-M14x1,5 Wasserdicht 1
1 1651765 Nabe kpl. 98x4-M12x1,5 1
2 701513 Kegelrollenlager LM 45449/410 1
3 1312430 Radialwellendichtring DIN3760-AS 40x52x7-NBR 1
4 1312431 Prallschutz Ø40/66 1
5 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
5 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
6 1335088 Verschlusskappe Wasserdicht Ø40 1
7 1312008 6kt-Sicherungsmutter M16x1,5 1
8 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
9 701512 Kegelrollenlager LM 11749/710 1
10 704458 O-Ring 40,00x3,5 NBR70 DIN 3771 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...