Auflaufeinrichtung 2,8VB/1 - Hydraulik (811288)

Tekening voor ALKO ETI 811288

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 1222636 Kugelkupplung AK351 Ø60 1
3 357451 Bolzen 1
4 706306 6kt-Mutter M16 DIN 985-8 1
5 706301 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 8.8 1
6 706011 6kt-Mutter M10X1,0 DIN 439-B-04 1
7 701422 Kabelbinder 360x4,8 Schwarz 2
8 21726605 Faltenbalg 1
9 649142 Zugrohr geschweißt mit 3 Bohrungen 1
10 2172660004 Lagerbuchse 2
11 283753 Stossdämpfer 2,8VB-Hydraulik (E10) 1
12 2172660003 Dämpfungsgummi 1
13 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 1
14 706290 6kt-Mutter M14 DIN 439-B-04 1
15 1350372 Anschlag geschweißt 1
16 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
17 2075750006 Scheibe Polyamid 2
18 648510 Umlenkhebel kpl. iH=88:32 1
19 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
20 647188 Gabelkopf 1
21 706522 Bolzen B12 H11x40X34,5 EN22341 1
22 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 1
23 ETK0006 Gestänge: Bitte Länge und Durchmesser Angeben 1
26 21783408 Federzylinder kpl. 1
27 648509 Zugbügel geschweißt feuer-vz 1
28 706287 6kt-Schraube M14x80 DIN 933 8.8 1
30 705485 Federring B12 DIN 127 1
31 705456 6kt-SchraubeM12x25 DIN 933 8.8 1
32 220989 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
33 209385 Abreisseil 980 mm Lang Schweden 1
34 1313767 Ring geschweißt Seilführung 1
35 700135 Federscheibe B 16 DIN 137 CD 1
36 21783406 Lagerbolzen 1
37 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
38 358533 Bolzen 1
39 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 1
40 603896 Gasfeder GF14/7-676709/13-2000 1
41 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
42 706329 6kt-Schraube M8x55 DIN 931 8.8 2
43 705383 6kt-Mutter M8 DIN 985-8 2
44 1311411 Hydraulikzylinder 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...