Radbremse EURO1 2051Aa (811268)

Tekening voor ALKO ETI 811268

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 247281 Bowdenzug COMPACT 350/546 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247287 Bowdenzug 1320/1516 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247290 Bowdenzug COMPACT 1790/1986 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247289 Bowdenzug COMPACT 1620/1816 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247288 Bowdenzug COMPACT 1430/1626 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247282 Bowdenzug COMPACT 530/726 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247286 Bowdenzug COMPACT 1130/1326 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247285 Bowdenzug COMPACT 1020/1216 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247284 Bowdenzug COMPACT 890/1086 lang PROFI LONG LIFE 1
1 247283 Bowdenzug COMPACT 770/966 lang PROFI LONG LIFE 1
2 571376 Bremsschild links geschweißt 2051 1
2 571377 Bremsschild rechts geschweißt 2051 1
3 604262 Einhängeöse Radbremse 1637/2051/2361 1
4 2187370003 Zugfeder 1
5 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1
5 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1
6 1213889 ET-Set Bremsbacken für eine Achse 2050/2051 1
7 2082000007 Zugfeder 1
8 571510 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 1
9 1224801 ET-Set Compactlager RB2051 1350Kg 1
9 1804988 Bremstrommel kpl. 130x4 1
9 1370160 Bremstrommel kpl. 130x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
9 1366564 Bremstrommel kpl. 114,3x5-M12x1,5 bis 650 kg 1
9 1336427 Bremstrommel kpl. 120x5-M12x1,5 bis 750 kg 1
9 1224803 ET-Set Compactlager RB2051 1500kg 1
9 623112 Bremstrommel kpl. 100x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
9 623113 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 bis 650 kg 1
9 623111 Bremstrommel kpl. 98x4-M12x1,5 bis 650 kg 1
9 586450 Bremstrommel kpl. 112x5-M12x1,5 bis 750 kg 1
9 578826 Bremstrommel kpl. 139,7x4-M12x1,5 bis 750 kg 1
9 578825 Bremstrommel kpl. 140x5-M14x1,5 bis 750 kg 1
9 569775 Bremstrommel kpl. 140x5-M12x1,5 bis 750 kg mit Bund 1
10 581200 Flanschmutter M24x1,5 1
11 581197 Verschlusskappe Ø57 1
12 372138 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
12 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1
12 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1
13 368651 Lagerbolzen 1
14 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1
15 2088800003 Druckfeder 2
16 368405 Blattfeder 1
17 21873708 Nachstelleinheit Radbremse 1
18 368361 Druckbügel 1
19 373245 Stopfen RAL6002 2
20 2382610002 Abdeckblech 2
21 371387 Schale Bowdenzugeinhänung 1
22 1732708 ET-Set Achsstummel Lager-Ø 34 0°15' M20 1
22 1732710 ET-Set Achsstummel Lager-Ø 39 0°15' M20 1
23 704096 Zylinderschraube M20X60 DIN 912 nach Zeichnung 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Verzending en Bezorging | Verzendkosten | Ruilen en Retourneren | Betaalmogelijkheden | Intracommunautaire levering | Informatie & Regelgeving | Over ons | Blog
Voorwaarden - Privacy Policy - Disclaimer
© 1983 - 2022 Masta Aanhangwagens VOF. Alle rechten voorbehouden.