Auflaufeinrichtung VKT 70 161S (811261)

Tekening voor ALKO ETI 811261

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 357419 Zugöse DIN Ø40 161/251S 1
1 357420 Zugöse NATO Ø76 1
1 370999 Zugöse Italien Ø45 1
2 370558 Stossdämpfer 161S 1
3 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 3
3.1 625660 Distanzbuchse 27mm lang 1
4 366356 Faltenbalg 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
7 353943 Bundbuchse 1
9 705545 6kt-Schraube M12x60 DIN 931 8.8 1
10 ETK0002 Gehäuse 1
11 380309 Zugrohr geschweißt 161/251S 1
11 571875 Zugrohr geschweißt 161/251S 1
12 353942 Gleitlagerbuchse 1
13 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 2
14 375900 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
15 380265 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
18 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
19 220096 Handbremshebel inkl. Abreißseil 161S-251S-161R 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705425 6kt-Schraube M12x120 DIN 931 8.8 1
22 581699 Anschlagplatte 1
23 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
24 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
25 ETK0004 Anbaufall Klemmschelle angeschweißt 1
2006 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 2

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...