Nabe Radlast 425 Kg (811241)

Tekening voor ALKO ETI 811241

Onderdelenlijst

BestellbarkeitPos.Artikelnr.BezeichnungMengeEinheit
1 1 1369671 Nabe kpl. mit Lager 112x5-M12x1,5 1 ST
1 1 1369672 Nabe kpl. mit Lager 100x5-M12x1,5 1 ST
1 1 1369673 Nabe kpl. mit Lager 114,3x5-M12x1,5 1 ST
1 1 1369674 Nabe kpl. mit Lager 750 kg 98x4-M12x1,5 1 ST
1 1 1369675 Nabe kpl. mit Lager 100x4-M12x1,5 1 ST
1 1 1369676 Nabe kpl. mit Lager 115x4-M12x1,5 1 ST
1 1 1369677 Nabe kpl. mit Lager 101,6x4-12,7x1,27 1 ST
1 2 701512 Kegelrollenlager LM 11749/710 1 ST
1 3 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1 ST
1 4 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1 ST
1 5 700754 Kronenmutter M16X1,5 DIN 937 1 ST
1 6 2381250003 Verschlusskappe Ø40 2 ST
1 7 701513 Kegelrollenlager LM 45449/410 1 ST
1 8 701511 Wellendichtring AS 40x52x7 DIN 3760-NB 1 ST
1 9 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1 ST
1 9 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1 ST
1 10 1312008 6kt-Sicherungsmutter M16x1,5 1 ST

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...