Achse absenkbar BRA1800 (811239)

Tekening voor ALKO ETI 811239

Onderdelenlijst

BestellbarkeitPos.Artikelnr.BezeichnungMengeEinheit
1 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1 ST
1 2 701167 Scheibe PA 28x40x2,0 DIN 988 1 ST
1 3 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1 ST
1 4 607412 Bolzen Ø25,5 Geomet 321A 1 ST
1 5 706330 Splint 5x45 DIN 94 1 ST
1 6 705487 Splint 3,2x20 DIN 94 1 ST
1 7 701470 Bolzen B10 H11x28x24 DIN 1434VZ 1 ST
1 8 700193 Splint 4x25 DIN 94 VZ 1 ST
1 9 224266 Zugseil 125 1 ST
1 10 358257 Faltenbalg Radbremse 1 ST
1 12 607533 Drehfeder rechts 1 ST
1 12 607534 Drehfeder links 1 ST
1 13 586244 Umlenkhebel rechts geschweißt 1 ST
1 13 586243 Umlenkhebel links geschweißt 1 ST
1 14 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1 ST
1 15 607413 Bolzen Ø25,5 Geomet 321A 1 ST
1 16 700963 Zylinderschraube M 8x16 DIN 912 8.8 VZ 1 ST
1 17 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1 ST
1 18 701167 Scheibe PA 28x40x2,0 DIN 988 1 ST
19 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1 ST
20 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1 ST
21 ETK0018 Gehört nicht zum Lieferumfang von AL-KO 1 ST
1 22 705396 Scheibe A 10,5 DIN 125-ST 1 ST
1 23 2382610002 Abdeckblech 1 ST
1 24 373245 Stopfen RAL6002 1 ST
1 25 368361 Druckbügel 1 ST
1 26 2187370801 Nachstellmutter 1 ST
1 27 2187370802 Druckpilz 1 ST
1 28 368405 Blattfeder 1 ST
1 29 2088800003 Druckfeder 1 ST
1 30 700192 Splint 4x20 DIN 94 (n. Zeichnung) 1 ST
1 31 368651 Lagerbolzen 1 ST
1 32 700779 Wellendichtring AS 55x75x8 DIN 3760-NB 1 ST
1 33 1213890 ET-Set Achse 2360/2361 2 ST
1 34 701230 Kegelrollenlager LM 501349/310 1 ST
1 35 2081670018 Radschraube Kegel 60° M12x1,5x24 1 ST
1 35 2081670020 Radschraube Kugel M12x1,5 x25 1 ST
1 36 706418 Scheibe B 25 DIN 125-ST 1 ST
1 37 2687810004 Verschlusskappe Ø56 1 ST
1 38 701411 Kronenmutter M24X1,5 DIN 937 1 ST
1 39 706330 Splint 5x45 DIN 94 1 ST
1 40 701574 Kegelrollenlager 32006 DIN 720 1 ST
1 41 368732 Bremstrommel 112x5-M12x1,5 1 ST
1 42 571510 Spreizgelenkschloss kpl. 2051/2361 1 ST
1 43 2082000007 Zugfeder 1 ST
1 44 571387 Hebel kpl. Rückmatic rechts 1 ST
1 45 571386 Hebel kpl. Rückmatic links 1 ST
1 46 2187370003 Zugfeder 1 ST
1 47 224243 Bowdenzug 1729/1985 lang PROFI LONG LIFE 1 ST
1 47 224244 Bowdenzug 2749/3005 lang PROFI LONG LIFE 1 ST
1 47 224602 Bowdenzug 2329/2585 lang PROFI LONG LIFE 1 ST
1 47 2088800402 Bowdenzug 1309/1565 lang PROFI LONG LIFE 1 ST

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige