Auflaufeinrichtung V/VKT 60S/2 (811171)

Tekening voor ALKO ETI 811171

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 706435 Sicherungsmutter BIW M10 1
3 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
4 20767204 Stossdämpfer 60S 1
5 706312 6kt-Schraube M10x50 DIN 931 8.8 1
6 705430 6kt-Schraube M12x55 DIN 931 8.8 1
7 625601 Lagerbuchse Vorne ersetzt durch 1210678 1
8 625602 Lagerbuchse Hinten ersetzt durch 1210678 1
9 2072410207 Dämpfungsgummi 1
10 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
11 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 2
12 384655 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
12 626673 Umlenkhebel kpl. iH=90:23 1
13 ETK0002 Gehäuse 1
14 625627 Anschlagplatte 1
15 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
16 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
17 220094 Handbremshebel inkl. Abreisseil 90S/3 1
18 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
19 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
20 2073890210 Faltenbalg 1
21 625626 Zugrohr geschweißt 90 S/3 1
24 ETK0004 Anbaufall Klemmschelle angeschweißt 1
25 20531802 Klemmteil Klemmschelle 1
26 610561 Feststellknebel kpl. 1
26 20531703 Feststellknebel kpl. vz 1
27 705397 Scheibe A 13 DIN 125-ST 1
28 705498 6kt-Schraube M8x65 DIN 931 8.8 1
29 705388 6kt-Mutter M8 DIN 980-V-8 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...