Auflaufeinrichtung Typ 161R/L Rohr Ø88,9X5,6 (811150)

Tekening voor ALKO ETI 811150

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 370556 Stossdämpfer 161S 1
3 705526 6kt-Mutter M12 DIN 985-10 3
4 366356 Faltenbalg 1
5 371372 Dämpfungsring Gummi 1
6 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
7 370559 Distanzbuchse 1
8 705418 6kt-Schraube M12x70 DIN 931 8.8 1
9 583046 Lagerkartusche 1
10 380440 Zugrohr geschweißt 1
11 705544 Fächerscheibe A10,5 DIN 6798 3
12 706237 6kt-Schraube M10x16 DIN 933 8.8 3
13 705389 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-8 1
14 368461 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
15 384655 Umlenkhebel kpl. iH=90:27 1
16 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
18 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
19 220094 Handbremshebel inkl. Abreisseil 90S/3 1
20 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
21 705420 6kt-Schraube M12x110 DIN 931 8.8 1
22 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
24 706471 Zahnscheibe J 8,4 DIN 6797 1
25 583043 Buchse 1
26 583042 Lagerschraube nach Zeichnung 1
27 217738 Bowdenzug 550/840 lang 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...