Auflaufeinrichtung V 90S/3 (811141)

Tekening voor ALKO ETI 811141

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 700644 6kt-Mutter M10 DIN 980-V-10 VZ 1
3 705378 6kt-Mutter M10 DIN 934-8 1
4 359987 Stossdämpfer 90S/1/S2/S3 1
5 706312 6kt-Schraube M10x50 DIN 931 8.8 1
6 701249 6kt-Schraube M12x75 DIN 931 8.8 VZ 1
7 2072410202 Bundbuchse 1
8 2072410206 Bundbuchse 1
9 2072410207 Dämpfungsgummi 1
10 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
11 700645 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-10 VZ 1
12 384760 Umlenkhebel kpl. 90S/3 iH=90:27 1
13 ETK0002 Gehäuse 1
14 368820 Anschlagplatte 1
15 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 2
16 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
17 220095 Handbremshebel inkl. Abreißseil 1
19 581146 Lagerschraube M12x108 1
20 380843 Abreisseil mit Abreisring 1
21 2073890210 Faltenbalg 1
22 700645 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-10 VZ 1
23 384654 Zugrohr geschweißt 1
24 ETK0004 Anbaufall Klemmschelle angeschweißt 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...