Auflaufeinrichtung V 251S (811115)

Tekening voor ALKO ETI 811115

Onderdelenlijst

Pos.Artikelnr.OmschrijvingAantal
1 ETK0001 Kugelkupplung 1
2 366356 Faltenbalg 1
3 700645 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-10 VZ 1
4 357242 Distanzbuchse 1
5 705422 6kt-Schraube M12x80 DIN 931 8.8 1
6 371372 Dämpfungsring Gummi 1
7 574911 Zugrohr geschweißt 1
8 706454 Spannhülse 12x50 DIN 1481 1
9 706455 Spannhülse 7x50 DIN 1481 1
10 372641 Stossdämpfer 251VB/251S/251G 1
11 706013 6kt-Mutter M16 DIN 985-10 1
12 706081 Scheibe A 17 DIN 125-ST 1
13 375928 Distanzbuchse 1
14 375929 Distanzbuchse 1
15 701571 6kt-Schraube M16x100 DIN 931 8.8 VZ 1
16 701904 6kt-Schraube M10x90 DIN 931 8.8 VZ 1
17 700645 6kt-Mutter M12 DIN 980-V-10 VZ 1
18 700203 Kegelschmiernippel AS 6x1 DIN 71412 1
19 380487 Umlenkhebel kpl. UNI iH=90:27 1
19 380489 Umlenkhebel kpl. UNI iH=90:30 1
19 380490 Umlenkhebel kpl. UNI iH=90:33,5 1
20 375572 Anschlagplatte 1
21 702751 Gewindeschneidschraube A 8x20 DIN 7513 VZ 2
22 701765 Fächerscheibe A8,4 DIN 6798 VZ 2
23 2171710001 Kegelschmiernippel AS 8x1 DIN 71412 1
24 581145 Lagerschraube M12x100 Ø19 1
26 370693 Scheibe Ø19x34x3 1
27 700644 6kt-Mutter M10 DIN 980-V-10 VZ 1
28 220098 Handbremshebel inkl. Abreißseil 251S/G 1
29 368605 Abreisseil mit Haken 950 mm Lang für gängige Nutzanhänger 1
30 293020 Klemmschelle Ø48 161/251 1

Vraag offerte voor onderdelen aan.

Met het onderstaande formulier kunt u informatie aanvragen over onderdelen van deze tekening. Daarnaast kunt u met de zoekfunctie boven aan de pagina veel van de artikelen al vinden in onze catalogus aan de hand van het ALKO artikelnummer.

Begint meestal met 811 of 807
Gewenste producten en aantallen
Vorige
loader
Bezig met laden...